4 Odalı Ev Planı

Villa Planları yasinoz
sponsorlu reklam

4 Odalı Ev Plan Çizimleri

Orta ölçekli villa projesi yaptırmak isteyenler ya da mimarlar genelde en az 4 odası olacak şekilde düşünmektedir. Paylaştığımız proje modern tarzda ve 4 odası bulunan bir yapıda çizilmiştir. Proje özellikle şef usulü büyük bir mutfağı bulunmaktadır. İki araçlık kapalı otoparkı bulunan villa projesi 475m² kapalı alanı bulunmaktadır. Proje gün ışığını daha etkili kullanabilmek için farklı tasarım unsurları bulunmaktadır. Hem çiftlik evi tarzında hem de modern tarzda oluşturulmuş olduğundan ideal bir proje olarak değerlendirilmiştir. Geniş verandası bulunan villa projesinde ortak kullanımlı alanları ile dikkat çekmektedir.

İki katlı olarak çizilmiş projenin katlar arasında kullanılan merdivenin cepheye yakın yerde oluşturulmuş olması ve boysal camların kullanımı mekanın gün ışığından fazla yararlanmasını sağlamıştır. Projenin salonu tavan yüksekliği 500cm olacak şekilde düşünülmüş ve galeri boşluğu bulunmaktadır. Projenin dış tasarımında kullanılan ahşap ve taş kaplama kullanılarak çiftlik evi havası verilmiştir.

Proje Türü 4 Odalı Ev Planı
Kat Sayısı Zemin kat + 1.kat
Toplam Alan Zemin kat: 200

1.Kat: 275

Oda Sayısıları 1 Salon (mutfak içinde)

1 Çalışma Odası

4 Banyo+W.c (İçinde jakuzi bulunan büyük bir banyosu bulunmaktadır)

4 Yatak Odası

2 Araçlık Garaj

Proje Detayları Proje dosyaları içinde plan, kesit ve görünüşler bulunmaktadır.  İç mimari proje dosyaları içerisinde bütün detaylar ve malzeme tipleri belirlenmiştir. Dış mekan kaplama için detaylar ayrı bir detay paftası olarak hazırlanmıştır.

4 Odalı Villa Proje Resimleri

Sitemizde paylaşılan diğer villa projelerini aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

http://www.forumcad.com/category/villa-planlari/

Sosyal Ağlarda Paylaş

{yasinoz}