Autocad insan Tefrişleri

Autocad Çizimleri yasinoz
sponsorlu reklam

Autocad insan Tefriş Dosyası

Mimari proje çiziminde en çok kullanılan tefriş insan tefrişi olduğundan dolayı sürekli olarak bu üyelerimizden bu konuda bizlere istek gelmektedir. Geçtiğimiz günlerde yayınladığımız karışık autocad insan tefrişleri dosyasını yazımızın sonundaki bağlantıdan Dwg olarak indirebilirsiniz. Bu paylaşımın içeriği biraz daha spesifik özelliklerde insan tefrişleri olacaktır. Özellikle detay projesi ve iç sunum projeleri hazırlarken klasik insan tefrişi kullanmak yerine projeye uygun türde tefriş kullanmak daha etkili olmaktadır. Örneğin mağaza tasarımı için o şekilde hazırlanmış insan tefrişi kullanmak gibi;

Bu yazımızda paylaşılan insan tefrişleri;

  • Bankta oturan insan tefrişi
  • 3 Boyutlu insan tefrişi
  • Karışık insan tefrişi (600’den fazla)
  • Mimari projeler için klasik insan tefrişi
  • Sokak görüntüleri için 3 boyutlu insan tefrişi
  • Karışık 3 boyutlu insan tefrişi (50’den fazla)

Bankta Oturan İnsan Tefrişi

Bankta Oturan İnsan Tefrişi

Genelde vaziyet planlarında görünüş çizimi yapıldığın peyzaj yerleşmesi için çok sık kullanılan bir modeldir. Özellikle kullanıcı yoğunluğu göstermek için kullanılmaktadır.


3 Boyutlu İnsan Tefrişi

Autocad 3 boyutlu insan tefrişi

Autocad 3 boyutlu çizim için en sık tercih edilen insan modellerinden seçmeler yapılmıştır. Modeller hem 3 boyutlu hem de 2 boyutlu olarak kullanılabilmektedir. Tam çizim oldukları için modeller üzerinde değişiklik yapılabilmektedir. Modeller arasında engelli insan tefrişi bulunmaktadır.


Karışık insan tefrişi (600’den fazla)

autocad insan tefrişleri

İçerisinde 600’den fazla farklı insan tefrişi olan dosya bütün projelerinizde kullanabileceğiniz şekilde hazırlanmıştır. Tam bir arşiv dosyası olarak düşünebilirsiniz. Plan ve görünüş şeklinde hazırlanmıştır.


Mimari Projeler İçin Klasik İnsan Tefrişleri

karışık autocad insan tefrişleri

Standart mimari proje hazırlanması sırasında en basit şekli ile tercih edilen autocad insan tefrişleri olarak hazırlanmıştır. Plan ve görünüşleri ayrı olacak şekilde hazırlanmış bir dosyadır.


Sokak Görüntüsü İçin İnsan Tefrişi

sokak çizimi için autocad insan tefrişi

Genelde modelleme yaparken çok sık kullanılan modeller arasında seçim yapılmıştır. Özellikle avan proje ve yerleşim krokisi çıkarırken 3 boyutlu insan tefrişleri tercih edilmektedir.


Karışık 3 boyutlu insan tefrişi (50’den fazla)

3 boyutlu autocad tefrişleri

50’den fazla hem 3 boyutlu hem de 2 boyutlu şekli bulunan ve spesifik özellikle insan tefriş dosyasıdır. Özellikle iç mimari sunum hazırlayan için kaynak bir dosyadır. Çizimlerde mesh temizliği yapılmış olduğundan render alırken kaliteli görüntü çıkmasına imkan sağlamaktadır.


Sitemizde paylaşılan diğer autocad çizimleri için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz.

http://www.forumcad.com/category/autocad-cizimleri/

Autocad İnsan Tefrişleri

Sosyal Ağlarda Paylaş

{yasinoz}