Fuar Standı ve Sergileme Tasarımları Pdf indir

Mimarlık Yayınları yasinoz
sponsorlu reklam

Fuar Standı ve Sergileme Tasarımları Pdf

Fuar Standı ve Sergileme Tasarımları Seti şu 3 kitaptan oluşmaktadır

Fuar Stand Tasarimi 2005 / Ciltli

Fuar Stand Tasarimi 2007

Fuar Standı Ve Sergileme Tasarımları 2010

FUAR STAND TASARIMI 2005 / CİLTLİ

Yapı Yayın tarafından ilki 2002’de yayına hazırlanan Fuar Stand Tasarımı kitabının 2005 versiyonu da yayımlandı. İkinci kitap da ilki gibi, stand tasarımının bugünkü düzeyini belgeliyor. Kitapta, 32 firmanın, çeşitli sektörlere hizmet etmek üzere tasarlayıp uyguladığı 100’ü aşkın stand tasarımı yer alıyor. Bir bölümü katıldıkları fuarlarda ödül kazanmış olan bu tasarımlar Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarının imzalarını taşıyor. Standların birçoğu fotoğrafların yanısıra yerleşim planı ve üçboyutlu modellemelerle tanıtılıyor.

FUAR STAND TASARIMI 2007

30’un üzerinde firmadan 100’ün üzerinde stand tasarımıYEM Yayın tarafından ilki 2002’de, ikincisi 2005, üçüncüsü ise 2007’de yayıma hazırlanan Fuar Stand Tasarımı kitapları, Türkiye’de stand tasarımının 2000’li yıllarda geldiği düzeyi belgelemesi açısından bir “ilk”. Kitapların her biri otomotiv sektöründen kuyumculuğa, tekstilden yapı sektörüne kadar uzanan bir çeşitlilikte 30’un üzerinde firmanın 100’ü aşkın tasarımını içeriyor. Bir bölümü katıldıkları fuarlarda ödül kazanmış bu tasarımlar Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarının imzalarını taşıyor. Her stand yerleşim planı, üçboyutlu modellemeler ve fotoğraflarla tanıtılıyor.

FUAR STANDI VE SERGİLEME TASARIMLARI 2010

Fuar Standı ve Sergileme Tasarımları 2010 / Fair Stands and Exhibition Designs 2010, 25 tasarımcı firmanın Türkiye’de ve yurtdışında gerçekleştirilen fuar ve sergiler için hazırladığı 100’e yakın stand ve sergileme tasarımını bir arada sunuyor.
YEM Yayın tarafından 2003, 2005 ve 2007’de yayımlanan Fuar Stand Tasarımı / Fair Stand Design dizisinin dördüncüsü olan bu yeni kitapta fuar standlarının yanı sıra “sergileme tasarımları”na da yer verildi. Türkiye’de stand ve sergileme tasarımının 2010 yılında geldiği düzeyi belgelemesi açısından emsalsiz olan kitap, ülkemizin tasarım dağarcığına önemli bir katkı sağlayacak.
Fuar Standı ve Sergileme Tasarımları 2010 / Fair Stands and Exhibition Designs 2010, bu işle uğraşan profesyoneller ile stand ve sergi tasarımı yaptıracak kuruluşlara son birkaç yılda gerçekleştirilmiş iyi örneklerle bilgi sunacak ve esin kaynağı oluşturacak.
Kitapların her biri yapı sektöründen otomotive, kuyumculuktan tekstile kadar uzanan bir çeşitlilikte 30’un üzerinde firmanın 100’ü aşkın tasarımını içeriyor. Bir bölümü katıldıkları fuarlarda ödül kazanmış bu tasarımlar Türkiye’nin önde gelen tasarımcılarının imzalarını taşıyor. Her stand ve sergileme tasarımı yerleşim planı, üçboyutlu modellemeler ve renkli fotoğraflarla tanıtılıyor.

Sosyal Ağlarda Paylaş

{yasinoz}