Künye

İmtiyaz Sahibi
Ad Soyad: Talip ÖZÇELİK
Gsm : 0541 611 74 17
E-MAİL: yasin@forumcad.com
Genel Yayın Yönetmeni
Ad Soyad: Yasin ÖZÇELİK
iletişim: 0380 544 85 89
E-MAİL : talip@forumcad.com
Adres: D-100 Karayolu üzeri. Çele Mahallesi. Eda Akaryakıt İstasyonu. DÜZCE
 
Telefon: 0380 544 85 89  (Pbx)  Fax : 0380 544 85 89
( Hafta İçi 08:00 – 18:00)
http://www.forumcad.com
Hukuk Danışmanı
Av. Uğur YILMAZ
İLETİŞİM E-MAİL
bilgi@forumcad.com Kullanabilirsiniz

EDİTÖRLER
 Burcu PAK
E-MAİL : burcu@forumcad.com
Taner ŞAŞMAZ
E-MAİL: taner@forumcad.com
Kerim SOYDAN
E-MAİL: kerim@forumcad.com
Ender Yılmaz ALTAN
E-MAİL: ender@forumcad.com
Gece Vardiyası Editörü
Ad Soyad: Ufuk İNAN
E-MAİL : ufuk@forumcad.com
Reklam Sorumlusu
Ad Soyad: Kenan SORGUN
E-MAİL : reklam@forumcad.com

Tasarım ve Yazılım Optima
YAYIN İLKELERİ
Basın Ahlak ilkelerine uymaya söz vermiştir ve bütün hakları sakıdır. forumcad.com Mimarlık Yayın portalımız 5846 sayılı FİKİR veSanat Eserleri Yasası’na uygun olarak yayınlanmaktadır. Haber portalımızda yayınlanan haberler ve makaleler, kaynak gösterilmek ve link verilmek koşuluyla yeniden yayınlanabilir. Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlarda yazarlar sorumludur. Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır. forumcad.com, sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz. Bu sitede yazılan yazı  ve yorumlardan yazarları sorumludur.
Yasal Bildirimler İçin
Forumcad.com adlı haber sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı kendinde benimsemiştir. Sitemiz 5651 sayılı yasada tanımlanan ‘içerik sağlayıcı’ olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur. Bu sebeble, sitemiz ‘uyar ve kaldır’ prensibini benimsemiştir. Her hangi bir haberden dolayı rahatsızlık yaşayan haberin gerçekliğinden şüphe eden ve TELİF konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal hakların çiğnendiğini düşünen hak sahipleri meslek birlikleri, info@forumcad.com mail adresinden veya İLETİŞİM FORMU ile bize ulaşabilirler. Buraya ulaşan şikayet ve talepleriniz avukatımız Av. Taner KARACAOĞLU tarafından incelenecek, ve ihlal olduğu düşünülen içerikler sitemizden derhal kaldırılacaktır.
Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.
forumcad.com harici linklerin sorumluluğunu almaz.