Reklam

Forumcad.com Reklam Misyonu ve Reklam Alanları

Forumcad.com; Yapı ve Tasarım sektöründe Türkiye ve Dünya Basınından haberleri ve yenilikleri kullanıcılarına hızlı ve etkin bir şekilde sunmaktadır. Yapı ve tasarım sektörü ile uğraşan kişiler tarafından en çok ziyaret edilen platformlardan bir tanesidir.

Forumcad.com ‘ da reklam vermek isteyen Şahıs ve Kuruluşlar reklamlarını en hızlı ve uygun bir şekilde ilgili kitleye ulaştırmaktadır. Farklı reklam Alanları ve Farklı reklam seçenekleri ile reklam verenlere alternatif reklam çeşitleri sunmaktadır.

Forumcad.com Kullanıcı kitlesi yapı ve tasarım sektörü ile uğraşan profesyonel kişilerden oluşmaktadır. Bu sektörle uğraşan kişilerin haber ve yenilikleri takip ettiği platformlardan bir tanesi olmaktayız.

Forumcad.com Reklam Alanları:

Forumcad.com tasarım ve kolay kullanışlı olması sebebiyle reklam veren firmaların reklamları kullanıcıların gözüne hitap edecek şekilde yayınlanmaktadır.

Forumcad.com reklamverenlere farklı boyut ve farklı yerleşim alanları ile 3 türde banner reklam alanı sunmaktadır.

1.Üst Banner Reklam Alanı:

728 X 90 Üst Banner reklam alanı. Bu alana verilen reklamlar forumcad.com ana sayfası ve bütün alt sayfalarımızda görülmektedir. Aşağıdaki resimde 728 X 90 reklam alanını görebilirsiniz.

2.Kenar Banner Reklam Alanı:

320 X 220 Kenar banner reklam alanı: Bu alana verilen reklamlar sadece forumcad.com ana sayfasında yer almaktadır. Bu alana verilen reklamlar alt sayfalarda yer almamaktadır.Aşağıdaki resimde 320 x 220 reklam alanını görebilirsiniz.

3. Orta Banner Reklam Alanı:

640 X 60 Orta banner reklam alanı: Bu alana verilen reklamar sadece forumcad.com ana sayfasında yer almaktadır. Bu alana verilen reklamlar forumcad.com ana sayfası ve forum bölümünde yer almaktadır. Bu alana verilen reklamlar alt sayfalarda yer almamaktadır.

Yeni Ürün Tanıtımı:

Yeni ürünlerin tanıtımını yapmak isteyen firmalar bu reklam ağını seçerek ürünlerini hızlı ve uygun bir şekilde ilgili kullanıcılara tanıtma imkanı sağlayacaklardır. Ürünlerin tanıtımı Forumcad.com Ana sayfasında ve Forumcad.com ürün tanıtım sayfasında reklam ve tanıtım olarak yer almaktadır. Bu reklam seçeneği ile haftalık 130.000 kişiye ulaşan forucad.com haber bülteni ile 1 ay boyunca haftada bir kere ürünlerinizin reklamı ilgili kullanıcılara Mail olarak gönderilmektedir.

Forumcad.com Reklam Vermek İçin:
İletişim Bölümünden irtibata geçebilirsiniz.