Tek Katlı Villa Projeleri

Genel yasinoz
sponsorlu reklam

Tek Katlı Villa Projeleri

Villa projeleri bizlerden en çok istenen paylaşımlar olmasından dolayı sık sık farklı projeleri sizlerle paylaşmaya çalışıyoruz. Bu projede Akdeniz tarzında ve tek katlı olarak düşünülmüş özellikle az katlı villa projesi tasarlayanlar için içeriğinde birçok referans fikir bulunduran bir proje olarak değerlendirilebilir. Proje toplamda 700m² kapalı alan olacak şekilde hazırlanmış ve bunun 430m²’si yaşam alanlarına ayrılmıştır. Kalan diğer kapalı alanlar teknik hacimler ve garaj olarak değerlendirilmiştir.

Proje Türü Tek Katlı Villa Çizimi
Kat Sayısı Zemin kat
Toplam Alan 700m²
Oda Sayısıları 1 Salon (mutfak içinde)

1 Adet Çalışma odası

4 Banyo+W.c

3 Yatak Odası

3 Araçlık Garaj

Proje Detayları Tek kat olarak planlanan projenin çizim dosyaları içerisinde; vaziyet planı, kat planı, kesit ve görünüşler bulunmaktadır. Havuz bölümü, mutfak ve garaj bölümü için detaylı çizimler bulunmaktadır.

Akdeniz evleri ve İspanyol stilde tasarlanan projede kapsamlı olarak yaşam alanları bulunmaktadır. Havuz kısmında odalardan bağlantılı olan veranda bulunmaktadır. Verandanın içinde taştan yapılmış ızgara alanı ve bunun yerleşim detayları da proje içerisinde bulunmaktadır. Proje tek kat olmasına rağmen yüksek tavan açıklığı bulunmaktadır. Bütün odaların tavan yüksekliği 400cm’den başladığı için iç mimari olarak farklı tasarımlara uygunluğu bulunmaktadır.

Projenin özelliklerini aşağıdaki tablodan inceleyebilirsiniz.

Özel Banyolu Yatak Odası Şarap Mahzeni Yarı Kapalı Veranda Dış Mekan Şöminesi Havuz 3 Araçlık Garaj
Çamaşır Odası Çalışma alanı Misafir Suit Kütüphane Yemek Odası Fuaye

Tek Katlı Villa Proje Resimleri


Sitemizdeki diğer villa projeleri için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz

http://www.forumcad.com/category/villa-planlari/

Sosyal Ağlarda Paylaş

{yasinoz}