UNICERA Seramik ve Banyo Mutfak Fuarı

Haberler yasinoz
sponsorlu reklam

23-27 Şubat 2016 tarihinde 28. UNICERA

UNICERA 28. Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı, 23-27 Şubat 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da profesyonelleri buluşturmaya hazırlanıyor.

Alışılmışın dışında; ergonomik, doğal ve tüketiciyi düşünen en yeni tasarımların ilk kez sergilendiği UNICERA‘da akılcı projelere akılcı çözümler bulmak mümkün. İç ve dış mekân estetiğinin önemi giderek artarken, tasarım ve mimari çevreler için ihtiyaca yönelik tüm çözümler UNICERA’da bir arada sunuluyor.

Türkiye’nin tek, sektöründe dünyanın sayılı fuarları arasında yer alan ve en yeni tasarımların ilk kez sergilendiği UNICERA, 23-27 Şubat 2016 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde ziyaretçilerine yeni iş birlikleri ve fırsatlar yaratmaya devam ediyor.

Yaşam Alanlarına İnovatif Fikirler
Yaşam alanlarının küçülmesiyle birlikte küçük ayrıntılar ile büyük mekanlar tasarlamak mümkün. Aranılan tasarımlar ve ihtiyaç duyulan fikirlerin tek bir platformda sergilendiği UNICERA’da keyifli mekanlar yaratmak ve zamana meydan okumak artık hayal olmaktan çıktı. Kişiselleştirilmiş detaylar, ekonomik çözümler ve pratik dekorasyon seçenekleri, iç ve dış mekanlarda fark yaratıyor. Retro, natural, geometrik desenler, eklektik çizgiler ve daha fazlası UNICERA’nın tasarım dünyasında keşfedilebilir.

Kaynak: Arkitera.com

 

 

Sosyal Ağlarda Paylaş

{yasinoz}

Bir Cevap Yazın